Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 9AH (MBAT-12V9AH)
Brand: Maxxter
Product Code: MBAT-12V9AH
Availability: Time delivery 15.05.2026
Price:
Виробник
Maxxter
Модель
12V 9AH
Артикул
MBAT-12V9AH
Напруга
12 В
Ємність
9 Ач
Призначення
для ДБЖ
Розмір
151 х 65 х 94 мм