Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 9AH (MBAT-12V9AH)
Виробник Maxxter
Модель: MBAT-12V9AH
Наявність: Час поставки 15.05.2026
Ціна:
Виробник
Maxxter
Модель
12V 9AH
Артикул
MBAT-12V9AH
Напруга
12 В
Ємність
9 Ач
Призначення
для ДБЖ
Розмір
151 х 65 х 94 мм