Пристрій безперебійного живлення FSP Champ 1000VA, Schuko (CH-1102TS) (PPF8001300)
Brand: FSP
Product Code: PPF8001300
Availability: Time delivery 12.05.2026
Price:
Інтерфейс підключення
RS-232/USB
Автон. робота при max навантаж
9 хв
Акумуляторна батарея
вбудована
Артикул
PPF8001300
Вага, кг
9.8 кг
Вбудована батарея
12V / 9 AH x 2
Виробник
FSP
Вхідна напруга
110 до 300 В
Гарантія, міс
24
Кількість АКБ
2
Кількість розеток
3 х Schuko
Клас товару
для домашніх ПК
Країна виробництва
Китай
Модель
Champ 1000VA, Schuko (CH-1102TS)
Номінальна напруга АКБ
12 В
Потужність, ВА
1000 В*А
Потужність, Вт
900 Вт
РК-дисплей
дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ)
145 x 220 x 282 мм