Корпус для ПК Chieftec UNI (BE-10B-300)
Виробник Chieftec
Модель: BE-10B-300
Наявність: Час поставки 14.05.2026
Ціна:
Виробник
Chieftec
Модель
UNI
Артикул
BE-10B-300
Класс корпусу
Компактні
Типорозмір
Slim
Спосіб установки
універсальний
Підтримувані материнські плати
Mini - ITX
Наявність блоку живлення
без блоку живлення
Розташування блоку живлення
верхнє
Потужність блоку живлення
300 Вт
Модель блоку живлення
Chieftec GPF-300P
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
1
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
відсутній
1
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
Кількість слотів розширення
4
Кількість і розмір встановлених вентиляторів
1 х 80 мм
Зовнішні роз'єми
2 x Audio
Особливості
знімний кошик для HDD
Встановлення довгих відеокарт
до 220 мм
Максимальна висота процесорного кулера
50 мм
Матеріал корпусу
пластик
Також шукають
маленькі
Розмір, мм
95 x 283 x 327 мм
Вага, кг
3.6 кг
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
При загальному об'ємі менше 9 літрів цей корпус, як і раніше, підтримує материнські плати Slim ODD, m-ATX і поставляється із встановленим блоком живлення 80PLUS Bronze потужністю 300 Вт, а також 80-мм вентилятором. Загалом чотири USB-порти на передній панелі доповнюють функціональність BE-10B-300.