Корпус для ПК 1stPlayer F3-A-WH-4F1-PS-600FK-EU
Модель: F3-A-WH-4F1-PS-600FK-EU
Наявність: Час поставки 14.05.2026
Ціна:
Модель
F3-A-WH-4F1-PS-600FK-EU
Артикул
F3-A-WH-4F1-PS-600FK-EU
Виробник
1stPlayer
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Типорозмір
Miditower
Потужність блоку живлення
600 Вт
Підтримувані материнські плати
Micro - ATX
Кількість внутрішніх відсіків 3.5"
1
Кількість слотів розширення
7
Зовнішні роз'єми
2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт
305 мм
Матеріал корпусу
метал
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
2
Вага, кг
3.8 кг
Спосіб установки
вертикальний
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Розташування блоку живлення
нижнє
Місця для додаткових вентиляторів
Front 3x12 см
Пиловий фільтр
так
Наявність підсвічування
світлодіодним системи освітлення
Максимальна висота процесорного кулера
160 мм