Корпус для ПК Chieftec MESH (CS-12B-300)
Brand: Chieftec
Product Code: CS-12B-300
Availability: Time delivery 14.05.2026
Price:
Виробник
Chieftec
Модель
MESH
Артикул
CS-12B-300
Класс корпусу
Компактні
Типорозмір
Minitower
Спосіб установки
універсальний
Підтримувані материнські плати
Mini - ITX
Серия
CHIEFTEC Mesh
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Розташування блоку живлення
верхнє
Потужність блоку живлення
300 Вт
Модель блоку живлення
Chieftec GPF-300P
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
1
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
1
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
Кількість слотів розширення
4
Місця для додаткових вентиляторів
Back 1x8 см
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Зовнішні роз'єми
2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт
до 195 мм
Максимальна висота процесорного кулера
85 мм
Матеріал корпусу
пластик
Розмір, мм
102 x 338 x 356 мм
Вага, кг
4.21
Колір
чорний
ні
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Виробник
Chieftec
Модель
MESH
Артикул
CS-12B-300
Класс корпусу
Компактні
Типорозмір
Minitower
Спосіб установки
універсальний
Підтримувані материнські плати
Mini - ITX
Серия
CHIEFTEC Mesh
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Розташування блоку живлення
верхнє
Потужність блоку живлення
300 Вт
Модель блоку живлення
Chieftec GPF-300P
Кількість слотів розширення
4
Back 1x8 см
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Зовнішні роз'єми
2 x Audio
Встановлення довгих відеокарт
до 195 мм
85 мм
Матеріал корпусу
пластик
Розмір, мм
102 x 338 x 356 мм
Вага, кг
4.21
Колір
чорний
ні
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Chieftec MESH (CS-12B-300) – компактний мультифункціональний mATX корпус, який завжди привертає увагу завдяки блискучому зовнішньому вигляду та здатності розташовуватися вертикально або горизонтально. Корпус розрахований на встановлення до чотирьох низькопрофільних карт розширення (Half-Height PCI) та постачається в комплекті з тихим блоком живлення GPF-300P 300Вт.