Автомобільний навігатор Modecom Device FreeWAY CX 7.0 8GB 7" MapFactor EU (NAV-FREEWAYCX70-MF-EU)
Виробник Modecom
Модель: NAV-FREEWAYCX70-MF-EU
Наявність: Час поставки 14.05.2026
Ціна:
GPS чіпсет
MStar MSB2531
Артикул
NAV-FREEWAYCX70-MF-EU
Батарея
1200 mAh
Вага
450 г
Виробник
Modecom
Встановлена карта
Гарантія, міс
12
Країна виробництва
Китай
Модель
Device FreeWAY CX 7.0 8GB 7" MapFactor EU
Мультимедіа
перегляд фотографій
Навігаційна прогама
Відкрите навігаційне ПЗ MapFactor Navigator з картами OSM
Об'єм вбудованної пам'яті
8 Gb
Операційна система
Microsoft Windows® CE 6.0
Особливості
FM-трансміттер
Роз'єми
mini-jack (роз'єм 3.5 мм)
Роздільна здатність екрану
800х480
Розмір та тип екрану
7.0", кольоровий, сенсорний