Супутникове телебачення Стан ремонту Стан заправки Ricoh MP8000 Ricoh MP2001SP Ricoh MPC2051AD WiFi Інтернет роумінг
Категорії

Ремонт ноутбуків смартфонів принтерів

Робота сучасного офісу будь-якої компанії складається з великої кількості техніки. У тому числі і безперебійна робота копіювальної техніки. Якщо копіювальний апарат вийде з ладу, може порушитися функціональність всієї системи. Тому важливо в максимально стислі терміни відновити його роботу, провівши необхідні ремонтні роботи, що дозволяють його подальшу експлуатацію.

Стан ремонту копіювальної техніки

Копіювальний апарат – досить складний пристрій, який містить в собі як механічні деталі (шестерні, вали, ролики), так і електронні (різні плати, систему оптичного розпізнавання і передачі зображення – сканерів і лінз). Тому його правильне функціонування залежить від своєчасного технічного обслуговування. З досвіду можна сміливо заявити, що такі проблеми як «брудні» копії, регулярне застрявання паперу, перерозхід тонера, а також інші дрібні несправності, найчастіше можна запобігти, своєчасно проводячи профілактику копіювально-множильного пристрою кваліфікованими інженерами. Широкий спектр послуг, що надаються нашою компанією, включає в себе діагностику, ремонт і профілактику копіювального обладнання. Щоб заощадити ваш час, фахівці нашої компанії можуть приїхати в ваш офіс і провести діагностику, а часто і усунення дрібних несправностей прямо на місці, а ви зможете побачити всі проведені роботи. Якщо ремонт копіювальної техніки вимагає великих тимчасових витрат або додаткового обладнання для правильного виявлення поломки, то ви можете доставити оргтехніку в наш офіс, де йому буде надана «перша допомога». Завдяки постійному придбанню досвіду в галузі ремонту копіювальних апаратів нашими співробітниками, весь процес пройде швидко з максимальною якістю.

Правильна діагностика несправностей – запорука економії ваших коштів, а також мінімізації часу ремонту копіювального апарату. У неї входить тестування пристрою, для виявлення будь-яких несправностей у його роботі. Після чого, фахівець компанії надасть замовнику повний список необхідних робіт, узгодить ціну, і тільки після цього приступить до безпосереднього ремонту копіювального апарату. Також, обов'язковим регулярним процесом є профілактика. Її основним пріоритетом є систематичне відвідування співробітниками компанії вашого офісу, з метою проведення необхідних робіт:

– чищення всіх вузлів апарату, запобігання застряванню паперу,

–- очищення системи оптичного розпізнавання,

– настройка роботи копіювального апарату і очищення бункера тонера.

Регулярне проведення профілактичних робіт стане підґрунттям довготривалої служби оргтехніки. Звернення до фахівців нашої компанії стане для вас запорукою якості і швидкого вирішення проблеми. Співробітники регулярно навчаються, використовуючи матеріали з сервісного обслуговування самих різних моделей від популярних брендів, пропонуючи висококваліфіковану допомогу по ремонту ваших копіювальних апаратів.