УВАГА!!! Стан ремонту Стан заправки Ricoh MP8000 Ricoh MP2001SP Ricoh MPC2051AD Істановлення супутникового обладнання
Категорії

Кріптомонстр: до матплата Biostar можна підключити більше 100 відеокарт

Днями в Facebook-спільноті виробника материнських плат Biostar було опубліковано досить цікаве фото, на якому зображена материнська плата з незвично великою кількістю роз'ємів PCI Express x1, в які встановлені адаптери як мінімум з 13 портами USB 3. Незважаючи на сусідство з упаковкою від плати Biostar TB250-BTC Pro, призначеної головним чином для видобутку криптовалюта, продемонстрований прототип значно відрізняється від неї.

 
«Екстремальне зброю для Майнінг криптовалюта», згідно Biostar

«Екстремальне зброю для Майнінг криптовалюта», згідно Biostar

Судячи з фото, у тимчасово безіменній матплата один роз'єм відповідає специфікації PCI Express x16, а решта слоти для карт розширення в кількості до 21 шт. - PCI Express x1. Отже, один адаптер з портами USB 3.0 (або USB 3.1, що малоймовірно) розрахований на підключення або до одного роз'єму PCI-E x16, або до трьох розташованим в ряд PCI-E x1. Купивши комплект з однієї материнської плати і восьми додаткових плат-перехідників (втім, швидше за все, названі комплектуючі доведеться купувати окремо один від одного), ентузіаст Майнінг зможе за допомогою адаптерів об'єднати в одній системі 104 дискретні відеокарти. Тим самим можна заощадити значні кошти на покупку додаткових материнських плат, процесорів, оперативної пам'яті, блоків живлення і т. Д.

У Biostar TB250-BTC Pro не так вже й багато PCI-E x1 на тлі показаного прототипу

У Biostar TB250-BTC Pro не так вже й багато PCI-E x1 на тлі показаного прототипу

Звичайно, не факт, що на практиці в одній конфігурації зможуть працювати стабільно саме 104 графічних прискорювача (або 104 спеціалізованих прискорювача для Майнінг ), але і, припустимо, 20, 30 або 40 карт в складі однієї ферми - теж вельми непогано.Засмучені можуть бути хіба що геймери, в руки яких потрапить менше відеоадаптерів за доступними цінами.

Для домашнього або офісного ПК в асортименті Biostar є більш доступні моделі материнських плат з аналогічними продемонстрованому прототипу характеристиками (крім кількості PCI-E). Пристрій має процесорним роз'ємом LGA1151, 6-7 фазами живлення останнього, шістьма портами SATA 6 Гбіт / с, відеовиходами HDMI і D-Sub, кількома USB 3.0 і USB 2.0 на задній панелі, і іншими роз'ємами.

Актуальні моделі матплат Biostar для збірки кріптовалютних ферм

Актуальні моделі матплат Biostar для збірки кріптовалютних ферм

Вважаємо, що плата з більш ніж двома десятками роз'ємів PCI Express зовсім скоро увійде в число серійних продуктів компанії Biostar.

джерела: 3DNews

Новини

10.04.2018

5% заповнення аркуша або про що не договорюють виробники оргтехніки?

    Всі виробники оргтехніки люблять апелювати різними цифрами, які вказують в технічних характеристиках своїх пристроїв. Найчастіше виставляючи на показ ті цифри, значення яких від р


Читати далі...

31.03.2018

Відбувся офіційний анонс безрамкового смартфона Vivo V9

Новинка отримала модний нині безрамковий дизайн, а, крім того, має вигляд екрану в стилі iPhone X. Основна камера - подвійна - модулі 16Мп + 5Мп. Її виробник доповнив підтримкою системи штучного ін


Читати далі...

24.03.2018

Заправка лазерних картриджів

В уявленні багатьох користувачів лазерний картридж - це «коробка з чорним порошком і зеленим барабаном». Напрошуються питання - чому новий картридж коштує 1600 гривень? Чому його заправка в багатьо


Читати далі...

06.03.2018

Колектив компанії "РЕЙТАР" вітає усіх жінок з прекрасним святом - 8 БЕРЕЗНЯ!

Графік роботи  на 8-11 березня 2018 року: 8, 9, 11  березня 2018 року - вихідні дні. 10 березня - черговий день з 10.00 до 15.00 год. БАЖАЄМО ВСІМ ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ!


Читати далі...


Переглянути все