УВАГА!!! Стан ремонту Стан заправки Ricoh MP8000 Ricoh MP2001SP Ricoh MPC2051AD Істановлення супутникового обладнання
Категорії

Кріптомонстр: до матплата Biostar можна підключити більше 100 відеокарт

Днями в Facebook-спільноті виробника материнських плат Biostar було опубліковано досить цікаве фото, на якому зображена материнська плата з незвично великою кількістю роз'ємів PCI Express x1, в які встановлені адаптери як мінімум з 13 портами USB 3. Незважаючи на сусідство з упаковкою від плати Biostar TB250-BTC Pro, призначеної головним чином для видобутку криптовалюта, продемонстрований прототип значно відрізняється від неї.

 
«Екстремальне зброю для Майнінг криптовалюта», згідно Biostar

«Екстремальне зброю для Майнінг криптовалюта», згідно Biostar

Судячи з фото, у тимчасово безіменній матплата один роз'єм відповідає специфікації PCI Express x16, а решта слоти для карт розширення в кількості до 21 шт. - PCI Express x1. Отже, один адаптер з портами USB 3.0 (або USB 3.1, що малоймовірно) розрахований на підключення або до одного роз'єму PCI-E x16, або до трьох розташованим в ряд PCI-E x1. Купивши комплект з однієї материнської плати і восьми додаткових плат-перехідників (втім, швидше за все, названі комплектуючі доведеться купувати окремо один від одного), ентузіаст Майнінг зможе за допомогою адаптерів об'єднати в одній системі 104 дискретні відеокарти. Тим самим можна заощадити значні кошти на покупку додаткових материнських плат, процесорів, оперативної пам'яті, блоків живлення і т. Д.

У Biostar TB250-BTC Pro не так вже й багато PCI-E x1 на тлі показаного прототипу

У Biostar TB250-BTC Pro не так вже й багато PCI-E x1 на тлі показаного прототипу

Звичайно, не факт, що на практиці в одній конфігурації зможуть працювати стабільно саме 104 графічних прискорювача (або 104 спеціалізованих прискорювача для Майнінг ), але і, припустимо, 20, 30 або 40 карт в складі однієї ферми - теж вельми непогано.Засмучені можуть бути хіба що геймери, в руки яких потрапить менше відеоадаптерів за доступними цінами.

Для домашнього або офісного ПК в асортименті Biostar є більш доступні моделі материнських плат з аналогічними продемонстрованому прототипу характеристиками (крім кількості PCI-E). Пристрій має процесорним роз'ємом LGA1151, 6-7 фазами живлення останнього, шістьма портами SATA 6 Гбіт / с, відеовиходами HDMI і D-Sub, кількома USB 3.0 і USB 2.0 на задній панелі, і іншими роз'ємами.

Актуальні моделі матплат Biostar для збірки кріптовалютних ферм

Актуальні моделі матплат Biostar для збірки кріптовалютних ферм

Вважаємо, що плата з більш ніж двома десятками роз'ємів PCI Express зовсім скоро увійде в число серійних продуктів компанії Biostar.

джерела: 3DNews

Новини

11.08.2017

Кріптомонстр: до матплата Biostar можна підключити більше 100 відеокарт

Днями в Facebook-спільноті виробника материнських плат Biostar було опубліковано досить цікаве фото, на якому зображена материнська плата з незвично великою кількістю роз'ємів PCI Exp


Читати далі...

11.08.2017

Шановні замовники!

                            Інформуємо про реорганізацію роботи офісного центру  компанії «РЕЙТАР»    


Читати далі...

20.07.2017

Cмартфони середнього рівня Q6, Q6 + і Q6α отримали дисплей FullVision

Компания LG Electronics представила смартфоны среднего уровня Q6, Q6+ и Q6α, продажи которых начнутся в следующем месяце. Все новинки оснащены дисплеем FullVision. Размер этого экрана составляет 5,


Читати далі...

02.07.2017

Facebook впровадив систему пошуку безкоштовних точок доступу Wi-Fi

Соціальна мережа Facebook повідомила про те, що функція пошуку безкоштовних точок бездротового доступу Wi-Fi через мобільний додаток тепер доступна по всьому світу.  


Читати далі...


Переглянути все