Супутникове телебачення Стан ремонту Стан заправки Ricoh MP8000 Ricoh MP2001SP Ricoh MPC2051AD Істановлення супутникового обладнання
Категорії

Facebook впровадив систему пошуку безкоштовних точок доступу Wi-Fi

Соціальна мережа Facebook повідомила про те, що функція пошуку безкоштовних точок бездротового доступу Wi-Fi через мобільний додаток тепер доступна по всьому світу.

 

Мова йде про опції Find Wi-Fi. Вона вперше стала доступна в кінці минулого року користувачам деяких країн в додатку Facebook для операційної системи iOS. Система допомагає знайти найближчий хот-спот: це дозволяє вийти в Інтернет, не покладаючись на стільниковий зв'язок, яка може бути занадто дорогою або неякісної в певному місці.

Як повідомляє Facebook, тестування системи дало позитивні результати. Функція Find Wi-Fi затребувана туристами, жителям країн, що розвиваються і просто користувачами, яким часто доводиться завантажувати великі файли.

Відтепер функція Find Wi-Fi доступна в глобальному масштабі. Більш того, тепер вона працює не тільки на платформі iOS, але і на Android. Активувати її можна через меню More ( «Додатково»). Розташовані поблизу хот-споти виводяться у вигляді списку і на карті.Користувач може отримати додаткову інформацію про ту чи іншу точку доступу.

Відзначимо, що в кінці червня Facebook відрапортувала про чергове знаковому досягненні. Аудиторія соціальної мережі перевищила 2 млрд користувачів в місяць. Це перевищує чверть населення нашої планети.

джерело:

Новини

22.12.2018

Графік роботи компанії «РЕЙТАР» на новорічно-різдвяні свята 2019

22 грудня - робочий день (за 24.12.18) 23 грудня - вихідний  день 24 грудня - вихідний  день 25 грудня - вихідний святковий день 29 грудня - робочий


Читати далі...

20.08.2018

Графік роботи компанії РЕЙТАР на 24-27 серпня 2018 р.

Шановні замовники! Інформуємо про розклад роботи нашої компанії: 24 серпня - святковий вихідний день; 25 серпня - вихідний день; 26 серпня - вихідний день;  27 серпня


Читати далі...

05.06.2018

Шановні замовники!

   Нагадуємо адреси пунктів фірми "Рейтар" для роботи з замовниками: 1. пл. Міцкевича 6/7 ,(початок вул. Коперніка, біля Приватбанку,  вхід в арку , в приміщенні   


Читати далі...

25.05.2018

Вітаємо з святом Трійці!!!

Щирі вітання з святом Трійці!!! Технофірма "Рейтар"  не працює на Зелені свята. Чекаємо наших замовників з вівторка, 29 травня. Бажаємо гарно відсвяткувати!


Читати далі...


Переглянути все