WARNING!!! State of repair Status refueling Ricoh MP8000 Ricoh MP2001SP Ricoh MPC2051AD Установка спутникового оборудования
Categories

Facebook впровадив систему пошуку безкоштовних точок доступу Wi-Fi

Соціальна мережа Facebook повідомила про те, що функція пошуку безкоштовних точок бездротового доступу Wi-Fi через мобільний додаток тепер доступна по всьому світу.

 

Мова йде про опції Find Wi-Fi. Вона вперше стала доступна в кінці минулого року користувачам деяких країн в додатку Facebook для операційної системи iOS. Система допомагає знайти найближчий хот-спот: це дозволяє вийти в Інтернет, не покладаючись на стільниковий зв'язок, яка може бути занадто дорогою або неякісної в певному місці.

Як повідомляє Facebook, тестування системи дало позитивні результати. Функція Find Wi-Fi затребувана туристами, жителям країн, що розвиваються і просто користувачами, яким часто доводиться завантажувати великі файли.

Відтепер функція Find Wi-Fi доступна в глобальному масштабі. Більш того, тепер вона працює не тільки на платформі iOS, але і на Android. Активувати її можна через меню More ( «Додатково»). Розташовані поблизу хот-споти виводяться у вигляді списку і на карті.Користувач може отримати додаткову інформацію про ту чи іншу точку доступу.

Відзначимо, що в кінці червня Facebook відрапортувала про чергове знаковому досягненні. Аудиторія соціальної мережі перевищила 2 млрд користувачів в місяць. Це перевищує чверть населення нашої планети.

джерело:

News

10/04/2018

5% заповнення аркуша або про що не договорюють виробники оргтехніки?

    Всі виробники оргтехніки люблять апелювати різними цифрами, які вказують в технічних характеристиках своїх пристроїв. Найчастіше виставляючи на показ ті цифри, значення яких від р


Full Article

31/03/2018

The official announcement of the frameless smartphone Vivo V9

Chinese company Vivo "noted" the other day with the announcement of self-smartphone - V9. The novelty was fashionable today frameless design, and, in addition, has a cutout screen in the style


Full Article

24/03/2018

Заправка лазерних картриджів

В уявленні багатьох користувачів лазерний картридж - це «коробка з чорним порошком і зеленим барабаном». Напрошуються питання - чому новий картридж коштує 1600 гривень? Чому його заправка в багатьо


Full Article

06/03/2018

Team of the "REITAR" company congratulates all women on a wonderful holiday - 8 MARCH!

Schedule for March 8-11, 2018:   8, 9, 11 March 2018 - weekends.   March 10 - we alternate from 10.00 to 15.00.   WELCOME TO ALL HOT RECEIVINGS!


Full Article


View All